www.CaspianOne.ir فروشگاه کاسپین 1

عرضه کننده محصولات نرم افزاری،کتاب و آموزش های تخصصی فنی و مهندسی صنایع مکانیک برق الکترونیک معماری عمران شیمی مواد و مرتبط ...

سازمان کاربردی نرم افزارهای فنی مهندسی اتودسک AutoCAD 2010 2011

معرفی سازمان کاربردی نرم افزارهای فنی مهندسی اتودسک Autodesk 2010 2011

 نرم افزارهای اتودسک و مخصوصا اتوکد معرف حضور همه هستند . با ورود به تکنولوژی های پیچیده و نوین امروزی ، شرکت اتودسک نمی توانست تمام آنها را در یک نرم افزار بگنجاند . همانطور که یک مهندس به تنهایی نمی تواند همه مراحل و قسمت های یک پروژه را به تنهایی پوشش دهد- طراحی ، برنامه ریزی و مدیریت کند . گسترش جزئیات و تخصص های علم و فن آوری کار گروهی را یک اجبارلازم نموده است . با ورود هر فن آوری جدید ده ها روش ترکیبی و جدید در بکارگیری تکنولوژی نیز به وجود می آید. بکارگیری فن آوری های جدید ساختمان های فولادی ، شیشه ای ، بتن و مواد سبک ، رشته ها و فیبرهای چند لایه ، مواد مرکب کامپوزیت ها ، پلاستیک ، بررسی آکوستیک ، حرارتی و سیال محیط ، تنش و لرزش ، ضد زلزله ساختن ساختمان ، محیط زیست ، تاسیسات نیرو ، حمل و نقل ، بهداشتی ، گرمایشی و سرمایشی و..نمونه ای از تفکیک و گستردگی می باشد . بسیاری از برنامه ها و نرم افزارهای این شرکت به صورت منفرد و مجزا و بسیاری با استفاده و در کنار دیگر نرم افزارها استفاده می شوند . به این نکته توجه داشته باشید که بسیاری از نرم افزارها به تنهایی قابل استفاده نمی باشند .

Autodesk Products Chart 2011 Crack

Download Desktop   Chart 1024*768      1280*800 Wide       1024*768 Farsi  دانلود نمودار  بر اندازه کلیک کنید

برای کاربران محصولات اتودسک اتوکد Autodesk AutoCAD 2010 , 2011 , 2012در طراحی و مهم تر از آن تجزیه و تحلیل طرح ها و مدیریت برنامه ها و برنامه ریزی ؛ اشتراک فایل ها و پروژه ها ، آموزش ها ی لازم ، نیازها ، باید ها و ابزارها را معرفی می کنیم .

نرم افزارهای شرکت اتودسک  را به صورت زیرو کاربردی توضیح می دهیم :

برای مدیریت اطلاعات ، داده ها و فایل ها ی طراحی نیاز به برنامه Inventor  است . برای مدیریت و اشتراک گذاری داخلی درون یک کامپیوتر و استفاده همگانی در تخصص های مختلف معماری ، عمران ، الکتریک ، مکانیک به Inventor نیاز  و همان کافی است . در صورتی که بخواهیم مدیریت را در فواصل دور اعمال نماییم به صورت سرویس های وب و شبکه برنامه Vault Server استفاده می شود . این برنامه خود در سه مدل طراحی شده است که دارای ابزارهای کمتریا بیشتر می باشد . در هر صورت برای ایجاد اشتراک و تبدیل طرح ها و نقشه ها به حالت سه بعدی 3D نیازمند به برنامه Inventor خواهد بود و چون تجزیه تحلیل ها در محیط سه بعدی می باشد ، می توان ابزار شبکه ، مش بندی و تجزیه تحلیل را بر روی اینونتور Inventor  نصب نمود برای لوله کشی ، حرارت سیالات و الکترونیک و مغناطیس از برنامه الگور ALGOR برای ساختارهای بزرگ و ساختمان سازه و سوله از Robot Structure Analysis  و دیگر شبیه سازی های ساده یا عالی متحرک سازی و سه بعدی از Inventor Simulation  استفاده می شود . برای این متحرک سازی های ساده برنامه اتوکد AutoCADکافی می باشد ، اما برای شبیه سازی های پیشرفته و تخصصی برنامه اتوکد مکانیک Mechanical ، الکترونیک Electrical ،معماری   Architectureیا تاسیسات و لوله کشی MEP و  Piping و.. نیاز است . این برنامه ها 2D  پایه برنامه سه بعدی ساز3D Inventor قرار می گیرند و البته شکل سمبل و کتابخانه مواد و قطعات خود را به طور کامل دارند . کلمه Revit معنی خاصی نداشته و در فرهنگ لغت وجود ندارد اما درزبان آمریکایی به معنی خوشدست ، راحت ، دستیار و کمکی استفاده می شود . اصطلاح Revit یعنی برنامه های سریع و راحت که به آسانی قابل استفاده سطح پایین کارگران فنی ، فوق دیپلم و دیپلم با حذف جزئیات اما کاربرد سریع استاندارد و آسان می باشد. Revit Architecture Revit Structure Revit MEP  حجم بالای برنامه ها به چند دلیل است . اول طراحی چند گانه و چند تایی به صورتی که ده ها و بیشتر فایل با اجزاء مختلف با هم و در کنار هم مدیریت واستفاده شوند ، شما می توانید چندین فایل طراحی را همزمان بازگشایی و ویرایش نمایید . دوم استفاده از کتابخانه مواد ، قطعات و .. با جزئیات و مشخصات کامل ، و سوم کاربرد تعداد بیشتری از زبانها ، سمبل ها ، نشانه ها ، استاندارد ها ، اندازه گذاری های متریک و انگلیسی ، واحد ها و انواع ابزار و منوها در رنگهای متفاوت برای راحتی و کاربرد بهتر آنها توسط کاربر . این روش به کاربر کمک بسیاری به فعالیت و کار بر پروژه ها با خستگی کم ، دقت بیشتر در مدت طولانی استفاده ،.. می کند .

جزئیات هر محصول را از آدرس های زیر( روی آدرس ها کلیک نمایید ) بازدید نمایید :

فروشگاه کاسپین 1 عرضه کننده جدیدترین محصولات اتودسک   

 فهرست محصولات اتودسک اتوکد 2010 و 2011 و 2012 عرضه شده


تاریخ ارسال: 27 اسفند 1389 ساعت 00:08 | نویسنده: مهندس درویشی | چاپ مطلب
option value=@descriptiondiv class= class=td class= @votePercent%صفحه قبلی